Här finns vi

I de djupa jaktskogarna i Länghem tre mil söder om Ulricehamn hittar du oss på Swedteam. Välkommen att kontakta oss om frågor, synpunkter eller bara för ett samtal jaktintresserade emellan.

Välkommen att kontakta oss

Har du frågor angående en produkt? Eller behöver du hjälp med en ny eller en pågående order? Om du inte hittar svaret du söker bland våra Frågor & Svar. Kontakta oss via formuläret nedan eller ring oss på 0325-61 80 70.

Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA och Googles integritetspolicy . Användarvillkor gäller.

Swedteam-familjen

Robin Segerqvist

CEO

0325-61 80 71

robin@swedteam.com

Lars Rosenqvist

Sales/Key account manager 

0325-61 80 75

lars@swedteam.com

Henrik Evegren

Sales Manager

0325- 61 80 74

henrik@swedteam.com

Ulf Molander

Purchasing Manager

0325-61 80 72

ulf@swedteam.com

Alexandra Högsander

Product Development

0325- 61 80 70

alexandra.hogsander@swedteam.com

Alexandra Brolin

Marketing assistant

0325- 61 80 70

alexandra.brolin@swedteam.com

Magnus Filipsson

Warehouse

0325-61 80 78

magnus@swedteam.com

Kristofer Fransson

Warehouse Manager

0325-61 80 76

kristofer@swedteam.com

Annelie Johansson

Financial assistant

0325- 61 80 77

annelie@swedteam.com